Mleczko Kokosowe

NOWOŚCI OD SUREE

MLECZKO KOKOSOWE UHT 250 ML SUREE

 

MLECZKO KOKOSOWE UHT 1000 ML SUREE

 

mleczko-165-ml

Suree to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek tajskich, nagrodzona przez premiera Tajlandii prestiżową nagrodą w roku 2004,2005 i 2015 jako najlepszy eksportowy Brand.

– Produkty marki Suree sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie

– Produkty posiadają certyfikat Halal ( koszerności)

Mleczko kokosowe 165 ml (11-13 % zawartości tłuszczu) – wykonane jest z pierwszego tłoczenia świeżo startego kokosa. Polecane jako dodatek do zup kremowych z curry, oraz pysznych deserów.

Mleczko kokosowe Light  400 ml (8-10% zawartości tłuszczu)

Mleczko kokosowe 400 ml (17-19% zawartości tłuszczu) – Ekstrakt z kokosa 82 %

Krem Kokosowy 400 ml (20-22% zawartości tłuszczu) – Ekstrakt z kokosa 91 % , często określanym jako śmietanka kokosowa.

MLECZKO KOKOSOWE 400 ML LIGHT SUREE

 

MLECZKO KOKOSOWE 400 ML 82% SUREE

 

KREM KOKOSOWY 400 ML 91 % SUREE

 

 

mleczka-kokosowe-suree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mleczko kokosowe wytwarzane jest z dojrzałych orzechów kokosowych, a dokładnie z jego miąższu. Nieodzowny składnik kuchni tajskiej,indyjskiej czy dalekowschodniej. Zaletą mleczka jest wszechstronne zastosowanie w różnych potrawach. Idealnie komponuje się z mięsem, drobiem, owocami morza ale równie często możemy je spotkać w przepisach na ciasta i desery.

Zawarte w mleku kokosowym tłuszcze wykazują właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, dzięki czemu zmniejszają ryzyko wystąpienia infekcji. Zwiększają też przyswajalność wapnia, co korzystnie wpływa na układ kostny. Niektóre badania wykazują również korzystny wpływ spożycia mleka kokosowego na spadek tzw. „złego” cholesterolu i wzrost cholesterolu „dobrego”.

Komentarze są wyłączone.